Guess the Dress (app for kids)

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 70MB
  • Version 1.3.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Thematica - educational and fun apps for kids
Hangi giysinin hangi mevsimde giyileceğini tahmin edebilirim diyorsan bu oyun tam da sana göre.

Minik çocukların severek oynayacağı bu oyunda birbirinden farklı kıyafetler, takılar ve aksesuarlar bulunmaktadır. Çocukların kendini çok rahat hissedeceği bu oyun onların kendi zevk ve tarzlarını yansıtmalarını da sağlayacak. Oyun içerisinde çocukların tek yapmaları gereken şey ise mevsimlere göre kıyafet belirlemek ya da size sunulan kıyafetin hangi mevsimde giyileceğini tahmin etmek gibi

Son derece eğlenceli olacak oyun arkadaşlar ile oynamak için son derece uygundur. Bu oyun tamamen çocuklar için üretilmiştir. Ve bu oyunun en önemli özelliği de çocukların sosyal ve ruhsal durumunu pozitif hale getirmektir. Günümüzde bulunan pek çok vahşet içerikli oyunun aksine bu oyun tamamen günlük yaşamdan alıntı yapılarak sevimli hale getirilmiş bir bebek oyunudur. Özellikle küçük yaş çocuklarının asla oynamaması gereken silahlı, savaşlı oyunların tersine bu oyun tam da onların oynaması ve eğlenmesi için üretilmiştir.

Çocukların özellikle gelişim alanları ve ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanan bu oyun onların çok verimli zaman geçirmesini sağlayacak. Çocukların hem sosyal hem duygusal hem de dil alanınındaki gelişimine destek olmayı amaçlayan bu eğitici oyun sayesinde artık zaman çok daha eğlenceli geçecek. Çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini istiyorsanız siz de bu oyuna sahip olmalısınız. Hemen indirin ve deneyin. 

Daha Fazla Göster
Guess the Dress (app for kids) indir